IT Administrator

RemoteWarszawa, Mazowieckie, PolandPLN 13,000 - PLN 22,000 per monthTechnology

Job description

Jesteśmy firmą technologiczną, która działa w obszarze fotografii biometrycznej. Dzięki naszej aplikacji użytkownicy na całym świecie mogą wykonywać zdjęcia do dokumentów w prosty sposób za pomocą własnego smartfona.

O PhotoAiD w liczbach

  • 1 promil ludzkości zrobił już u nas zdjęcie, a to dopiero początek :)

  • 100+ krajów (punkty wysyłki na 4 kontynentach!)

  • 100+ osób na pokładzie i cały czas doskonała atmosfera - chcemy aby czas spędzony w pracy był jak najlepszy!

  • 10 ab testów tygodniowo - lubimy działać w oparciu o dane

  • 10.000 typów dokumentów - od karty wędkarskiej po paszport Mozambiku

  • 10.000.000 zdjęć treningowych, na których nauczyliśmy naszą sztuczną inteligencję

Do naszego zespołu szukamy aktualnie kandydatów na rolę IT Administrator:

Zadania:

  • przejęcie zadań związanych zarządzaniem infrastrukturą IT:
    • sieć on-premises,

    • serwery on-premises,

    • VPN,

    • aplikacje i dostępy;

  • organizacja procesów wewnątrzfirmowych związanych z:
    • onboardingiem oraz offboardiniem,

    • zarządzaniem licencjami,

    • zarządzanie dostępami;

  • zarządzanie oprogramowaniem obcym stosowanym w organizacji i to zarówno od strony dostępów jak i licencji czy konfiguracji;

  • rozwiązywanie na bieżąco awarii i problemów operacyjnych dotyczących zarówno użytkowników końcowych jak i infrastruktury IT;

  • planowanie zakupów związanych z infrastrukturą fizyczną;

  • zarządzanie backupami i systemami monitoringu.

Job requirements

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w trybie hybrydowym w Warszawie (50/50),

  • minimum 2-letnie doświadczenie w zbliżonej roli,

  • umiejętność pisania skryptów shellowych (Bash),

  • znajomość sprzętu komputerowego i systemów operacyjnych (Linux/Unix, MacOS),

  • znajomość technologii sieciowych,

  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa (nadawanie i zarządzanie dostępami, bezpieczeństwo danych itp.),

  • znajomość zagadnień infrastrukturalnych dotyczących utrzymania systemów IT,

  • doświadczenie w projektowaniu systemów monitoringu i alertów infrastruktury IT,

  • znajomość ITIL przynajmniej na poziomie Foundation,

  • umiejętność priorytetyzacji zadań w kontekście SLA,

  • zdolność do samodzielnej pracy w zorganizowany sposób,

  • umiejętność krytycznego myślenia,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień związanych z cyberbezpieczeństwem i procesami certyfikacji ISO (np 27001),

  • wyższe wykształcenie kierunkowe.

Oferujemy:

  • duży wpływ na docelowy kształt rozwiązań, możliwość tworzenia od podstaw wielu systemów i procedur,

  • dzięki dynamicznemu rozwojowi organizacji, szansa zostania pierwszą osobą w firmie, która objęłaby to stanowisko,

  • aktywny udział w transformacji firmy na dojrzalszą organizację pod kątem IT.

Benefity:

  • praca w trybie hybrydowym, godziny elastyczne,

  • workation na Teneryfie - posiadamy biuro dostępne dla PhotoAiDersów na jednej z Wysp Kanaryjskich,

  • wspólne wyjazdy i imprezy integracyjne (przed COVIDem byliśmy m.in. w Libanie, Hiszpanii, Maroku),

  • prywatna opieka medyczna - PZU,

  • kartę Multisport,

  • lekcje języków obcych, w tym darmowy dostęp do Fiszkoteki,

  • sprzęt dostosowany do Twoich potrzeb i stanowiska - zapewniamy niezbędne narzędzia pracy.

Co dalej?

  • Wyślij swoje CVza pomocą przycisku “Aplikuj”.

  • Nasz rekruter skontaktuje się z Tobą w ciągu kilku dni roboczych bez względu na naszą decyzję.

  • Jeśli Twój profil spełnia nasze wymagania, zaprosimy Cię do wypełnienia krótkiego testu, który pomoże nam zweryfikować Twoje umiejętności techniczne i analityczne.

  • Kolejnym etapem jest rozmowa techniczna z osobą odpowiedzialną za nasz produkt. Podczas spotkań, dogłębniej zweryfikujemy Twoje umiejętności, będzie to również okazja do lepszego poznania się i odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

  • Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli, z przyjemnością zaprosimy Cię do naszego grona PhotoAiDersów.

Nie wymagamy listów motywacyjnych, ale jeśli chcesz to napisz w aplikacji kilka zdań o sobie - czemu do nas aplikujesz, kim jesteś i dlaczego praca u nas jest właśnie tym, czego szukasz :)

Już teraz - dziękujemy za Twoją aplikację! Stay tuned!

or